Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maszt do koszykówki runął na uczennicę

Utworzony przez literowka, 5 maja 2009 r. o 18:34
[quote name='wiokary' date='6.05.2009, 19:12:15' post='124945'] Nie wiesz o czym piszesz gościu rury nie stały tylko leżały pod drzewem a to malutka różnica! Nie było komu zamontować tych rur albo sprzątnąć z placu szkolnego a to już jest zaniedbanie obowiązków przez dyrektorkę! A za to idzie się siedzieć zwłaszcza że dziewczyna jest ciężko ranna w skutek tego zaniedbania! Ale na lubelszczyźnie rządzi niepodzielnie PSL i zapewne sprawa rozejdzie się po kościach! byles na miejsu wypadku ? rury staly.. a nie lezaly.. jakby lezaly to jak niby mialy by sie wywrocic skoro juz lezaly ? ? zastanow sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczennica napisał:
Ja tam nikogo nie osądzam, ale te rury leżały pod tym drzewem odkąd chyba przyszłam do gim, sama kiedyś na nich siedziałam nawet na wf-ie, na następnej przerwie po wypadku już zostały zaniesione za szkolę to gdzie można mówić o czekaniu 2 dni na policje? W poniedziałek już były montowane, a w chwili wypadku na dworze było dużo osób...
No właśnie leżały. A dlaczego. Bo p M. kupił je bez odpowiednich certyfikatow. A takich chyba nie można montować. Ale leżały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka napisał:
No właśnie leżały. A dlaczego. Bo p M. kupił je bez odpowiednich certyfikatow. A takich chyba nie można montować. Ale leżały.
No to nierozumiem. Napisano, że te maszty po wypadku zamontywano. Czy to znaczy, że zamontowano je bez certyfikatów? Czy być może cudownie certyfikaty odnalazły się w ostatnich dniach? Może to ktoś zorientowany wyjaśnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka napisał:
No właśnie leżały. A dlaczego. Bo p M. kupił je bez odpowiednich certyfikatow. A takich chyba nie można montować. Ale leżały.
No to nierozumiem. Napisano, że te maszty po wypadku zamontywano. Czy to znaczy, że zamontowano je bez certyfikatów? Czy być może cudownie certyfikaty odnalazły się w ostatnich dniach? Może to ktoś zorientowany wyjaśnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać tylko i wyłącznie do Ciała Pedagogicznego i Dyrekcji Moim skromnym zdaniem inni nie zasługują na Twój szacunek skoro innego rozmówcę z forum uważasz za "kopniętego" i "Ty" piszesz z małej litery... I to jest właśnie młodzież wychowywana przez "Szacowne Grono Pedagogiczne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczennica napisał:
Ja tam nikogo nie osądzam, ale te rury leżały pod tym drzewem odkąd chyba przyszłam do gim, sama kiedyś na nich siedziałam nawet na wf-ie, na następnej przerwie po wypadku już zostały zaniesione za szkolę to gdzie można mówić o czekaniu 2 dni na policje? W poniedziałek już były montowane, a w chwili wypadku na dworze było dużo osób...
a w którym roku przyszłaś do gim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka napisał:
No właśnie leżały. A dlaczego. Bo p M. kupił je bez odpowiednich certyfikatow. A takich chyba nie można montować. Ale leżały.
to ile lat te maszty tam leżały bez tych "niezbędnych" certyfikatów? wiesz to? ja uważam że jakby leżały od czasów pana M. to już by się same rozsypały ze starości, albo znalazły na złomie z pomocą dobrych ludzi ze wsi. więc jakieś bajki piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to ile lat te maszty tam leżały bez tych "niezbędnych" certyfikatów? wiesz to? ja uważam że jakby leżały od czasów pana M. to już by się same rozsypały ze starości, albo znalazły na złomie z pomocą dobrych ludzi ze wsi. więc jakieś bajki piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie !! nie byliscie swiadkami tego wydarzenia.. nie macie podstaw by tak twierdzic.. znacie wiadmości, te ''pomyje'' napisane w pismie ktore zapewne nie wie co pisze gdyz wszyscy widza jakie popelnili błedy.. skoro nie umieja pisac jak nalezy to nie napisza tez prawdy.. jestem uczennicą tej szkoly i widzialam ten wypadek na wlasne oczy.. kazdy kto tam byl wie jak bylo.. dziewczyny odeszly na trawę choc nie mozna. mamy pozwolenie do siedzenia na schodach i kostce. na trawe nie ma prawa nikt wychodzic.. kilka razy byl czytany regulamin szkoly i kazdy uczen to wie.. policja zostala zaalarmowana poniewaz samo zadzwonienie na pogotowie powoduje jej powiadomienie.. nie zyjemy przeciez w sredniowieczu?! rury staly stabilnie na ziemi i jesli nikt na nich nie siedzial nie stanowily zagrozenia.. pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne udzilili natychmiast pomocy. i nie piszcie takich rzeczy bo nie znacie prawdy ! Monika zdrowiej. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ludzie zastanówcie się co piszecie !! dziewczyny odeszly na trawę choc nie mozna. mamy pozwolenie do siedzenia na schodach i kostce. na trawe nie ma prawa nikt wychodzic.. kilka razy byl czytany regulamin szkoly i kazdy uczen to wie..
to PSL nie zapewnił wiejskiej młodzieży ławeczek do siedzenia, tylko schody i kostka? uważajcie dziewczyny, bo wilka złapiecie... ot i cały PSL "regulaminowo" zawsze bliżej ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ludzie zastanówcie się co piszecie !! nie byliscie swiadkami tego wydarzenia.. nie macie podstaw by tak twierdzic.. znacie wiadmości, te ''pomyje'' napisane w pismie ktore zapewne nie wie co pisze gdyz wszyscy widza jakie popelnili błedy.. skoro nie umieja pisac jak nalezy to nie napisza tez prawdy.. jestem uczennicą tej szkoly i widzialam ten wypadek na wlasne oczy.. kazdy kto tam byl wie jak bylo.. dziewczyny odeszly na trawę choc nie mozna. mamy pozwolenie do siedzenia na schodach i kostce. na trawe nie ma prawa nikt wychodzic.. kilka razy byl czytany regulamin szkoly i kazdy uczen to wie.. policja zostala zaalarmowana poniewaz samo zadzwonienie na pogotowie powoduje jej powiadomienie.. nie zyjemy przeciez w sredniowieczu?! rury staly stabilnie na ziemi i jesli nikt na nich nie siedzial nie stanowily zagrozenia.. pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne udzilili natychmiast pomocy. i nie piszcie takich rzeczy bo nie znacie prawdy ! Monika zdrowiej. !
Jestem za. Monika wracaj do nas. Trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to PSL nie zapewnił wiejskiej młodzieży ławeczek do siedzenia, tylko schody i kostka? uważajcie dziewczyny, bo wilka złapiecie... ot i cały PSL "regulaminowo" zawsze bliżej ludzi...
Co cierpisz do psl. Może lepszy jest po pis a może lpr a jeszcze lepiej ci z krawatami w barwach noarodowych co gwałcą k..rwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tłumok cały czas wyskakuje z PSL? To coś takiego jak bym ja wyskoczył z tekstem..... ! "Gdyby mamusia prowadziła się dobrze, Ty miałbyś normalne życie i wszystko w główce na swoim miejscu, a tak i niedowartościowany przez nikogo" żal takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor nie powinien uckiekać od odpowiedzialności. Od tego tam siedzi i tyłek grzeje. Dyrektor bierze odpowiedzialność za wszsytko co się dzieje na terenie szkoły. Jeśli chodzi o wychodzenie na kostke a nie na trawe to chodzi tu oczystość obuwia o nic więcej. TO jest szkoła! Powinna być bezpieczna. Niedość że dyrektorka nie ma odwagi przyznać się żę nie zostało dopilnowane mocowanie masztu to jeszcze stara sięmanipulować uczniami. Wmawia że to nie jej wina i sugeruje żeby wypowiadać się na tym forum że szkoła jest bezpieczna i wszytko fajnie. Przecież to są dzieci! Taka jest prawda w gimnazjum uczą się jeszcze dzieci a tu takie manipulacje. Wiem wszystko bo się tam uczyłam. A teraz słysze relacje młodszych koleżanek że "Pani Dyrektor nam dzisiaj mówiła że to nie jej wina itd" Ktoś napisał że szkoła udzieliła jej pierwszej pomocy. Ludzie! Dajmy im medal przecież nikt nie udziela pomocy poszkodowanym. Zwykle się przygląda jak krwawią. Tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to PSL nie zapewnił wiejskiej młodzieży ławeczek do siedzenia, tylko schody i kostka? uważajcie dziewczyny, bo wilka złapiecie... ot i cały PSL "regulaminowo" zawsze bliżej ludzi...
lawki są postawione na kostce i na wyjsciu ze szkoly na schodach wiec sa zepewnione. wilk nikomu nie grozi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za tłumok cały czas wyskakuje z PSL? To coś takiego jak bym ja wyskoczył z tekstem..... ! "Gdyby mamusia prowadziła się dobrze, Ty miałbyś normalne życie i wszystko w główce na swoim miejscu, a tak i niedowartościowany przez nikogo" żal takich ludzi.
Związek z PSL jest oczywisty. Jak otwierano tę szkołę to cała elita PSL chwaliła się jacy to oni działacze i jak dbają o edukacje na wsi. Rozwój szkoły był cały czas wspierany przez działaczy PSL z wójtem na czele. Wójt dzięki "niezwykłym" wynikom wyborczym w Krzewicy jest nadal wójtem. Dyrektorka od zawsze była promowana przez PSL, a i ona zawsze sprzyjała PSLowi. Oczywiście że PSL nie ponosi bezpośredniej winy za ten przykry nieszczęśliwy wypadek. Krajem, województwem. powiatem i gminą rządzi jednak PSL. Nie można więc mówić że wszyscy są cacy a rodzina poszkodowanej be bo nie wychowała córki. Jak jest dobrze to zieloni pierwsi nadstawiaja piersi do medali, a jak źle to oni nie mają z tym nic wspólnego. Tak poprostu nie można. Tyle dygresji. Wierzę jednak, że wszyscy bezstronni forumowicze łączą się w żalu z poszkodowaną i współczują rodzicom, koleżankom Moniki, dyrektorce i nauczycielom. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za tłumok cały czas wyskakuje z PSL? To coś takiego jak bym ja wyskoczył z tekstem..... ! "Gdyby mamusia prowadziła się dobrze, Ty miałbyś normalne życie i wszystko w główce na swoim miejscu, a tak i niedowartościowany przez nikogo" żal takich ludzi.
Jestem za. Odczepcie się wreszcie od PSL. Przecież to są NASI ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Związek z PSL jest oczywisty. Jak otwierano tę szkołę to cała elita PSL chwaliła się jacy to oni działacze i jak dbają o edukacje na wsi. Rozwój szkoły był cały czas wspierany przez działaczy PSL z wójtem na czele. Wójt dzięki "niezwykłym" wynikom wyborczym w Krzewicy jest nadal wójtem. Dyrektorka od zawsze była promowana przez PSL, a i ona zawsze sprzyjała PSLowi. Oczywiście że PSL nie ponosi bezpośredniej winy za ten przykry nieszczęśliwy wypadek. Krajem, województwem. powiatem i gminą rządzi jednak PSL. Nie można więc mówić że wszyscy są cacy a rodzina poszkodowanej be bo nie wychowała córki. Jak jest dobrze to zieloni pierwsi nadstawiaja piersi do medali, a jak źle to oni nie mają z tym nic wspólnego. Tak poprostu nie można. Tyle dygresji. Wierzę jednak, że wszyscy bezstronni forumowicze łączą się w żalu z poszkodowaną i współczują rodzicom, koleżankom Moniki, dyrektorce i nauczycielom. Pozdrawiam.
I wras sie czepia psl-U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MM napisał:
lawki są postawione na kostce i na wyjsciu ze szkoly na schodach wiec sa zepewnione. wilk nikomu nie grozi .
Potwierdzamy. Sami na tych ławkach rwaliśmy laski. To były czasy ............... ech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem za. Odczepcie się wreszcie od PSL. Przecież to są NASI ludzie.
Popieram głos. I dodam. Niejeden z tych niezadowolonych z PSL-u nie wiedziałoby sie jak zachować się pomiędzy warszawiakami czy gdzieś w ministerstwie. A jak jeden się odważył nie boi się tam pojechać potrafi skutecznie coś załatwić to zaraz krzyk że dla siebie. Wszystko przez zawiść BRZYDKA WADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...